Названо найдорожчі автомобільні новинки року (ФОТО)

Стали відомі найдорожчі автомобільні новинки 2017 року

Кількість розкішних суперкарів, які стоять захмарні суми, зростає з кожним роком. Провідні виробники постійно змагаються в створенні «най-най» автомобіля, виставляючи на ринок все досконаліші моделі. Дозволити собі таке авто може далеко не кожна людина.

Неможливо уявити ринок суперкарів без представника Lamborghini. Італійські бики в черговий раз порадували око відмінним дизайном. Втім, платити 3.3 млн доларів доведеться не тільки за це. Тут у нас 6.5-літровий V12 двигун на 740 «конячок», і новітня підвіска, і зчеплення нового покоління, і багато-багато іншого. Зроблено автомобіль з вуглецевого волокна. У розпорядженні водія також буде один з найсучасніших мультимедійних центрів.

Розкішний красень Lykan HyperSport був створений компанією W Motors. Даний автомобіль примітний уже тим, що є першим справжнім повністю арабським суперкаром! А ще це перший автомобіль, в освітлювальні прилади якого були інкрустовані справжні діаманти, але це так, до слова. Найпотужніший двигун дозволяє суперкару розганятися до 100 км/год всього за 2,8 секунди. Вартує автомобіль 3.4 млн доларів.

За 3.7 млн ​​американських доларів в нашому світі можна купити величезну кількість найрізноманітніших речей. А можна купити всього одну – McLaren P1 LM. На даний момент ця машина утримує титул найдорожчої в своєму класі. Машина має відмінну технічну частину, чудовий дизайн, при цьому не обійшлося і без розкоші, на зразок використання справжнього золота в обробці.


Не пропустіть