На чому їздять успішні українці

Яку модель вибрати, щоб не переплатити, і в іміджі не втратити? Не потрібно придумувати велосипед і розробляти спеціальні критерії відбору.

Зрозуміло, що існують практично непорушні німецькі еталони. І з цим не посперечаєшся. Преміальні Mercedes-Benz E-Class і BMW 5-ої серії – поза конкуренцією. Хоча, хтось може віддати перевагу і Audi A6. Але якщо хочеться великий представницький автомобіль Е-класу за більш скромні гроші, треба від преміальних марок перейти до авто середньої цінової категорії, вони можуть запропонувати не менше, а часом навіть більше, за менші гроші.

У загальній структурі Е-класу, автомобілям середньої цінової категорії Volume і бюджетним великим седанам Low Cost належить 71%, а на дорогі авто класу Premium припадає 29% продажів.

Найпопулярнішим в Україні бізнес-седаном, що є Toyota Camry. Ця модель – лідер продажів в Е-класу. Зараз на український ринок виходить спеціальна ювілейна версія Camry. А в наступному році ми можемо побачити у нас і нове покоління цього тойотовського бестселера. Сьогодні Toyota Camry пропонується в Україні з 2,5-літровим бензиновим мотором потужністю 181 к.с. і 6АТ. Ціни стартують з 699 000 грн.

На другому місці по продажах в Е-класі Volume – ще одна дуже гідна японська модель – Mazda 6. За даними AUTO-Consulting в 2017-му продаж і Mazda 6, і Toyota Camry, і третього лідера Skoda Superb, продовжують рости по порівняно з минулим роком. Сьогодні Mazda 6 пропонується в Україні з 2-літровим бензиновим мотором потужністю 165 к.с. і з 2,5-літровим бензиновим мотором потужністю 192 к.с., а також з 2,2 турбодизелем 150 або 175 к.с. Трансмісії – 6МТ і 6АТ. Ціни стартують з 593 000 грн.

На третьому місці – Skoda Superb. Її не випадково називають чеською Audi. Помітна зовнішність, внутрішні простори і велика кількість опцій роблять Superb автомобілем на будь-який смак і різну товщину гаманця. Сьогодні Superb пропонується в Україні з 1,8-літровим бензиновим мотором потужністю 180 к.с., 2-літровим бензиновим мотором потужністю 220 к.с. або 280 к.с., 2-літровим дизелем потужністю 190 к.с. Трансмісії – 6МТ або 6АТ DSG. Є повнопривідні версії. Ціни стартують з 641 479 грн.

Якщо з цієї призової трійки у вас ні до чого не лежить душа, є й інші варіанти. Наприклад, теж популярні Hyundai Sonata, Opel Insignia, Honda Accord або KIA Optima.

Hyundai Sonata пропонується у нас з бензиновими моторами об’ємом 2 і 2,4 л і потужністю 154 і 178 к.с. відповідно. Трансмісії – 6МТ або 6АТ. Ціни стартують з 608 900 грн.

Honda Accord можна купити з бензиновим двигуном об’ємом 2,4 л потужністю 201 к.с. Трансмісія 6АТ. Ціни стартують з $ 34 тис.

Opel Insignia українці можуть придбати з 1,4-літровим бензиновим турбомотором потужністю 140 к.с., 2-літровим бензиновим турбомотором потужністю 250 к.с. або 2-літровим дизелем потужністю 170 к.с. Ціни стартують з 653 040 грн.

Купівельні переваги в першій п’ятірці бізнес-седанів Е-класу – стабільні. Єдина відмінність нинішньої п’ятірки лідерів продажів від торішньої – позиція Opel Insignia. З 2016-му Insignia була на 4-му місці. Цьогоріч вона поступилась місцем Hyundai Sonata, а сама перемістилася на 6-у позицію, пропустивши вперед Honda Accord. Але це пов’язано з переходом Opel на нове покоління, яке тільки-тільки доїхало до України.

 

А ось великих седанів задешево в Україні вже немає. Був один – Geely Emgrand 8, але зараз він в Україні не продається.


Не пропустіть