Норвезькі тюнери створили шестиколісний BMW X5 (ФОТО)

Норвезьке тюнінг-ательє Nautiluz Creation, яке спеціалізується на створенні стереосистем для автомобілів, іноді відходить від свого звичного амплуа і створює по-справжньому химерні проекти. Ентузіасти створили досить незвичайний кросовер на базі BMW X5, який отримав одразу на шість коліс, пише Твоя МАШИНА.

Згідно з даними американського автомобільного видання Carscoops, норвезькі тюнери оснастили кросовер BMW X5 преміальною аудіосистемою з десятьма динаміками і двома саббуферами, однак це не найважливіше нововведення в тюнінговому позашляховику. Перш за все варто відзначити, що передні і задні двері моделі з’єднані в одну, а в саму дверну карту вмонтовано велику кількість динаміків.

Може здатися, що такого нововведення цілком достатньо для того, щоб здивувати шанувальників баварських кросоверів, проте тюнери пішли далі і позбавили BMW X5 від оригінальної задньої частини кузова, «пересадивши» її від моделі покоління E53. В результаті кросовер отримав збільшений кузов і додаткові колеса.

На жаль, тюнери не розповіли, чи є додаткові два колеса активними, але в будь-якому випадку автомобіль став виглядати агресивно і химерно. Цілком очевидно, що з’явилося вільне місце було використано для установки нових динаміків.Не пропустіть