Новий Land Rover Defender стане електричним

Британська компанія Jaguar Land Rover готується представити наступне покоління рамного позашляховика Land Rover Defender і вивести модель на глобальний ринок. Розробники повідомили, що в рамках стратегії по електрифікації моделей новий позашляховик отримає «зелену» версію, пише Твоя МАШИНА.

Представники компанії Jaguar Land Rover під час спілкування з журналістами автомобільного видання Motor Authority розповіли, що нове покоління позашляховика Land Rover Defender отримає гібридну версію в рамках програми по електрифікації моделей британської компанії. Також розробники розповіли, що модель буде побудована на алюмінієвому шасі, а в основу моделі ляже чотирициліндровий бензиновий мотор сімейства Ingenium.

Нагадаємо, що у вересні нинішнього року компанія Jaguar Land Rover оголосила про свої плани по електрифікації моделей. Відзначається, що кожен новий автомобіль з 2020 року отримуватиме і «зелену» версію.

Першим кроком у здійсненні стратегії стануть плагін-гібридні Range Rover і Range Rover Sport, які вийдуть на ринок уже найближчим часом.

 


Не пропустіть