У Мережі показали найкращий Mercedes-Benz усіх часів і народів (ФОТО)

У мережі показали унікальний яскраво-синій кабріолет, створений в єдиному екземплярі на основі представницького седана Mercedes-Benz 380 SEL 1984 року. Саме таке авто побудувало швейцарське кузовне ательє Caruna для принцеси Нідерландів Юліани Беатрікс, передає Автоцентр.

Інженери постаралися зробити відкриту версію S-класу максимально ефектною, тому наділили модель не тільки яскравим кольором, але й іншими цікавими елементами. Незважаючи на величезні розміри м’який верх повністю забирається електроприводом всього за 25 секунд.

У рух королівський кабріолет приводиться стандартним для версії 380 SEL мотором V8 потужністю 218 к.с., що працює в парі з передовим на той період 4-ступінчастим автоматом.

Головним недоліком чотирьохдверних автомобілів з відкритим верхом є недостатня жорсткість кузова. Власне тому від серійного виробництва таких моделей давно відмовилися. Через ці проблеми Mercedes-Benz 380 SEL Caruna довелося повністю відновлювати в 2009 році, тобто всього після 15-ти років експлуатації.


Не пропустіть