Унікальний Ferrari з двигуном як у Ланоса продадуть на аукціоні (фото)

Вже незабаром на аукціоні Bonhams на торги виставлять гоночний прототип Ferrari Dino 206SP. Модель була зібрана спеціально до Європейського чемпіонату з підйому на гору в 1965-му році, причому в тому ж році Лудовико Скарфіотті його виграв, перемігши в 4-х етапах з 6-ти.

Ferrari Dino 206 SP стала подальшим розвитком досить успішною гоночної моделі Dino 166P. Всього компанія зібрала два примірники: перший брав участь в змаганнях, другий став основою концепту Dino Berlinetta Speciale ательє Pininfarina.

На Dino 166P ставили 1,6-літровий агрегат, віддачею 175 кінських сил – такий собі «прокачаний» Део Ланос.

Після гонки в 1965 році прототип перейшов в розпорядження команди Scuderia Nettuno. На якому вона виступала в марафоні Targa Florio, де зайняла 4-те місце в загальному заліку і 3-тє місце в класі Prototype 2.0. Пізніше машина ще кілька разів займала призові місця на змаганнях, що проводяться в Європі.