Samsung представила власний кросовер (фото)

Компанія Renault Samsung Motors представила ​​південнокорейську версію купе-кроссовера Arkana. Дана модель отримала назву Samsung XM3.

Візуально позашляховик відрізняється від звичної «Аркани» дизайном бамперів, радіаторними ґратами і емблемами. Однак в технічному плані вони зовсім різні. В основі Arkana лежить модифікована платформа B0 від «Дастера», а Samsung XM3 зібраний на архітектурі CMF-B від хетчбека Renault Clio. Південнокорейський кросовер на 25 міліметрів довший за «брата», а його кліренс на 19 міліметрів менше.

Інтер’єр у Samsung XM3 повністю свій. У ньому є 10,25-дюймова приладова цифрова панель, вертикальний 9,3-дюймовий екран системи мультимедіа, ручне електронне гальмо і фонове підсвічування, що проходить по всій передній панелі.

Як і «Аркана», Samsung XM3 оснащується двома бензиновими силовими агрегатами: 1,6-літровою атмосферної установкою і більш потужним 1,33-літровим турбодвигуном, розробленим спільно з Daimler. Базовий агрегат поєднується з варіатором, а турбований з 7-ступінчастим «роботом» з двома зчепленнями. Потужність поки не повідомляється. Привід у XM3 – передній.


Не пропустіть