Mercedes-Benz CLS нового покоління розсекретили до прем’єри (ФОТО)

Через декілька днів відбудеться офіційна презентація Mercedes-Benz CLS нової генерації, проте засекретити зовнішній вигляд моделі до прем’єри не вдалося: в Мережу з’явились офіційні світлини авто, передає Твоя МАШИНА.

Спочатку фото з’явилися на австралійському порталі Motoring, після чого вони зникли із сайту. Однак інші видання уже встигли поширити їх в Мережі. Крім дизайну автомобіля, були розкриті відомості про лінійку двигунів нового Mercedes-Benz CLS.

Модель отримає два дизельні двигуни. Це будуть 2,9-літрові агрегати, потужністю 286 і 340 кінських сил при 500 Нм і 700 Нм відповідно.

Що стосується бензинових моторів, то це буде єдиний 3,0-літровий турбодвигун з шістьма циліндрами, що розвиває 367 “коней” (500 Нм), при цьому бортова система на 48 вольт забезпечує додаткові 250 Нм при різких прискореннях.

«Топовим» варіантом виконання для автомобіля виявиться гібридний 53 AMG. В основу силової установки ляже той самий 3,0-літровий мотор, але при цьому сумарна віддача збільшиться до 503 кінських сил.

 


Не пропустіть