В Україну привезли Ford Kuga з новим двигуном

Витрата палива в комбінованому режимі – 6.3 літра.

Офіційний імпортер автомобілів Ford в Україні компанія Віннер Імпортс Україна розширює гаму комплектацій нового кросовера Ford Kuga за рахунок нового бензинового двигуна 1.5 EcoBoost потужністю 120 к.с. Як заявляє виробник, витрата палива за містом становить від 5.4 літрів, в комбінованому режимі – 6.3 літра.

Комплект стандартних опцій, характерних для автомобілів цього класу, поповнили система екстреного гальмування, система контролю розгойдування причепа, система запобігання перекидання, система допомоги при рушанні на підйомі, додатковий електричний обігрівач і розетка на 12 V. Збільшилася і кількість подушок безпеки.

Широка лінійка комплектацій нового кросовера Ford Kuga складається з комплектації Trend, в яку крім 120-сильного двигуна входить 150-сильний 1.5-літровий бензиновий EcoBoost і 150-сильний дизельний агрегат об’ємом 2.0 літра.

У комплектації Business крім збільшеного кількість пакетних опцій, переднього приводу і двигунів 1.5 EcoBoost (120 к.с.) і 2.0 (150 к.с.) з’явився ще один дизельний мотор 2.0 (150 к.с.) з повним приводом і автоматичною або механічної трансмісіями. Остання комплектація лінійки – Titanium доступна з дизельним 2.0 (180 к.с.) двигуном, повним приводом і коробкою автомат.


Не пропустіть