Брутальний Mercedes-Benz G500 4х4 перетворили на гламурний позашляховик (ВІДЕО)

На сторінках американського автомобільного видання Auto Evolution з’явився відеоролик, на якому можна побачити незвичайний Mercedes-Benz G500 4х4 з тюнінгом від Brabus. Брутальний позашляховик отримав величезні колісні диски червоного кольору, а кузов моделі покритий світловідбиваючою плівкою зеленого кольору.

Не секрет, що німецький Mercedes-Benz G500 4х4 по праву вважається брутальним і продуктивним позашляховиком для найскладніших доріг, але багато власників моделі хочуть зробити свій автомобіль більш гламурним і привабливим. На дорогах США був помічений саме такий екземпляр.

Позашляховик оснастили величезними колісними дисками спицевого дизайну, які пофарбовані в яскраво-червоний колір. Крім того, кузов моделі покритий яскраво-зеленою плівкою або емаллю, що має світловідбиваючі властивості.

Що стосується технічних характеристик, то оновлений Mercedes-Benz G500 4х4 приводиться в рух 4,0-літровим бітурбірованним мотором V8, потужність якого становить 422 кінських сили. Варто зазначити, що такий двигун може генерувати 600 «конячок», але заради безпеки потужність була знижена.


Не пропустіть