Названі помилки водіїв, через які можна позбутися авто

Кожен автовласник намагається убезпечити свого «залізного коня» від викрадення, встановлюючи сигналізацію або використовуючи систему безпеки. Шахраї стверджують, що викрасти можна будь-який автомобіль, проте завдяки помилкам власників зробити це стає набагато простіше і швидше.

Сигнальна “ілюмінація”. Встановивши сигналізацію, не слід виводити світлодіод на видному місці, а також клеїти назву на задньому склі. Шахраї по світлу зможуть визначити, якого виду сигналізація встановлена ​​і як її зламати. Таким чином, власник сам полегшує завдання викрадачам, не замислюючись про небезпеку.

Допомога дилерів. Установка в дилерському центрі теж може стати проблемою. Фахівці там не виявляють індивідуального походу, встановлюючи обладнання кожному однаково і залишаючи номер телефону. Саме по ньому шахраї зрозуміють, в якому центрі встановили сигналізацію, а також шляхи її зламу.

Водії часто встановлюють систему безпеки в тому дилерському центрі, де купували машину. Якщо працівник установи виявиться не надто сумлінним, він може легко “поділитися” ключами від авто зі своїми друзями, зробивши дублікати. Більшість власників транспортних засобів віддають в’язку ключів без будь-яких побоювань.

Варто пам’ятати, що найбільш уразливими перед шахраями залишаються водії, які розраховують лише на страхову компанію або зовсім нехтують установкою засобів безпеки авто.


Не пропустіть