Які автомобілі з пробігом найживучіші

Асоціація технічного нагляду Німеччини (TUV) назвала найкращі вживані автомобілі по надійності, не забувши вказати і найгірші старі машини, які ламаються частіше за інших. В даному випадку мова йде про надійніших авто, розділених на п’ять вікових категорій (2-3 роки, 4-5 років, 6-7 років, 8-9 років і 10-11 років). Рейтинг надійності склали на основі 9 мільйонів протоколів техогляду, проведеного TUV, передає Автотема.

За даними асоціації, серед «свіжих» машин віку 2-3 роки найнадійнішими автомобілями є переважно німецькі моделі автомобілів. Зокрема, Mercedes-Benz, Porsche, Audi і Opel, хоча і одна модель Mazda увійшла в ТОП-10 найнадійніших автомобілів з пробігом. У категорії 4-5-річних автомобілів також переважають моделі німецьких брендів, але є дві японських і одна корейська машина.

ТОП-10 надійності уживаних автомобілів у віці 6-7 років, як стверджують в TUV, очолює Mazda3, а також дві моделі Toyota, інші – автомобілі німецького виробництва. Автомобілі віком 8-9 років також складаються переважно з німецьких машин, але японських моделей вже більше (4 од.), ніж в категоріях від 2 до 7 лет.

Що стосується старшої категорії (10-11 років), в даному випадку японських автомобілів більше, ніж німецьких – 60%. Чи означає це, що машини японських брендів більш «живучі»?


Не пропустіть