Дорожній знак закритий чорним пакетом: що це означає і чого чекати

Дорожні знаки – річ зрозуміла, з самого початку задумана і виконана таким чином, щоб не допускати подвійних тлумачень. Тим не менш, є принаймні одна ситуація зі знаками на дорозі, яка точно викличе безліч питань у більшості автомобілістів. Йдеться про ті випадки, коли знак чимось закритий, наприклад, чорним поліетиленовим пакетом. Чи варто взагалі побоюватися даного явища?

Неприємний сюрприз

У «кращому» випадку знак вирішили прикрити хулігани. У гіршому випадку знак закрили шахраї. У будь-якому випадку, якщо водій став свідком подібного, то йому необхідно буде уважнішим. Також, якщо дозволяє ситуація і правила дорожнього руху, не зайвим буде зупинитися зняти цей самий пакет.

Подібні «сюрпризи» на дорозі – ще один привід для того, щоб встановити в автомобілі відеореєстратор (якщо його у вас досі немає). Рекомендується при «зустрічі» із закритим знаком зробити так, щоб він точно потрапив в об’єктив камери. Просто про всяк випадок, щоб при розвитку непередбачуваних подій був додатковий аргумент на вашу користь: якщо знак приховали з метою спровокувати порушення ПДР.

Дорожні роботи

Досить часто знаки закривають співробітники дорожніх служб. Однак, подібні випадки дуже легко «впізнаються», хоча б тому, що на дорозі швидше за все будуть проводитись відповідні роботи. Іншими словами, уважному водієві не важко буде відрізнити планове приховування знаків від шахрайської схеми.


Не пропустіть