П’яні мажори на авто побили журналістів за те, що їх знімали на камеру (ВІДЕО)

На будинок телеведучої і журналістки “Надзвичайних Новин” Вікторії Сеник напали, коли вона знімала сюжет про п’яних мажорів за кермом.

Про це повідомляють Українські новини.

За її словами, в ніч з п’ятниці на суботу знімальна група брала участь в нічному рейді по вулицях столиці, який організовують активісти об’єднання “Пітбуль”. “Вони кожні вихідні допомагають поліції відловлювати водіїв, які п’яними сідають за кермо. Цього разу до рейду приєдналися і ми, журналісти”, – пояснює Юлія Гунько.

Близько третьої години ночі знімальна група під’їхала до закладу “Ozero” на вулиці Маршала Конєва, 8, в Голосіївському районі.

“Запримітив машину, з якої грала музика, а біля неї танцювала компанія з п’яти осіб – троє чоловіків і дві жінки. Потім ми побачили, як ця компанія сідає в машину, один з підпилих чоловіків сів за кермо. Ми пішли за ними. Підключилася поліція , вона відтіснила машину і та компанія змушена була зупинитися”, – розповідає Юлія Гунько.

За її словами, коли водій і його попутники вийшли з машини, починалася бійка. Саме тоді на журналістку і її оператора напали в перший раз. Всього нападів було два, уточнила Юлія Гунько.

“Перший раз чоловік і жінка з цієї компанії намагалися агресивно вирвати у нас техніку, били по руках, погрожували, кричали на нас матами. Коли їх правоохоронці заспокоїли, ми продовжили зйомку”, – пояснює Юлія.

Другий напад стався після того, як водій відмовився надати поліції документи на машину і водійські права.Не пропустіть