Кличко назвав дату демонтажу Шулявського мосту

Багатостраждальний Шулявський шляхопровід у Києві демонтують в березні 2019 року. Про це в понеділок, 4 лютого, повідомили у прес-службі Київської міської ради.

У повідомленні йдеться, що водії знову почали скаржитися на стан покриття Шулявського шляхопроводу. Тому в КМДА, починаючи з 30 січня, розпочали ремонтні роботи на мосту.

“Роботи виконує генпідрядник реконструкції транспортної розв’язки на перетині пр-ту Перемоги з вул. Гетьмана, ТОВ “Північно-Український будівельний альянс”. Просимо водіїв з розумінням поставитись до незручностей і звертати увагу на обмежувальні знаки, щоб уникнути можливих ускладнень руху та аварійних ситуацій. Наступним етапом буде ремонт проїжджої частини об’їзних доріг – вулиць Нестерова, Цедіка, Гарматній і Виборзькій “, – розповіли у КМДА.

Варто нагадати, що розмови про реконструкцію Шулявського мосту ведуться вже понад два роки. При цьому терміни демонтажу постійно змінюються. Представники КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд” повідомили, що перекриття транспортного руху через основний проїзд Шулявського шляхопроводу і його демонтаж попередньо заплановані на 15 березня цього року.

Нагадаємо,  Шулявський міст у Києві планувалось перекрити і демонтувати навесні 2019 року. Це один з найбільших цьогорічних інфраструктурних об’єктів столиці.Не пропустіть