Розкішні моделі BMW отримають новий логотип

Про це представники заявили на виставці у Франкфурті

Компанія BMW розробила для своїх розкішних моделей новий логотип. Вони отримають чорно-білий варіант поточної емблеми з повною назвою марки – “Bayerische Motoren Werke”.

В рамках Франкфуртського автосалону представники BMW розповіли, що вирішили відділити найрозкішніші моделі шляхом створення нового логотипу. У компанії відзначили, що саме преміальні автомобілі відображають емоційну та індивідуальну цілісність бренду. Першими моделями, які вийдуть під чорно-білим шильдиком, стануть седани BMW 7-Series, купе BMW 8-Series, позашляховик BMW X7, а також гібриди BMW i8 в кузовах купе і родстера.

Також в компанії BMW розповіли, що для власників даних автомобілів буде запущена спеціальна програма лояльності. Наприклад, якщо ви є власником седана BMW 7-Series, але хочете позашляховик, BMW запропонує кросовер X7. У разі, якщо вам подобаються спорткари, компанія підготує для вас BMW 8-Series. Для власників купе і родстерів BMW i8 виробник підготував особливу програму BMW I Pure Impulse Experience.


Не пропустіть