У Порошенка вирішили купити 16 нових авто

Державна організація “Автобаза Державного управління справами” оголосила тендер на закупівлю 15 автомобілів Toyota Camry і 1 автомобіля Toyota Land Cruiser або їхніх еквівалентів за 14,040 млн гривень. Про це сказано в тендерній документації, розміщеній на площадці ProZorro.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 18 червня, дата проведення аукціону – 24 липня, повідомляють Українські новини.

Відповідно до технічних вимог до предмета закупівлі, має бути закуплено 15 легкових седанів Toyota Camry NG (або еквівалента) з обсягом двигуна від 1 984 до 2 494 куб. см стандарту EURO 6.

Автомобілі мають бути обладнані омивачами фар, обігрівом лобового скла, датчиками дощу й світла, круїз-контролем, дзеркалом з автоматичним затемненням, камерою заднього огляду, мультимедійною системою з кольоровим дисплеєм і не менше ніж 6 подушками безпеки.

Також має бути закуплений 1 універсал Toyota Land Cruiser 200 або еквівалент із обсягом двигуна не менше ніж 4 608 куб. см стандарту EURO 6.

Авто має бути обладнане круїз-контролем, з камерами заднього огляду, незалежними системами кондиціювання для 2 рядів сидінь, аудиосистемою з багатофункціональним сенсорним дисплеєм і не менше ніж 6 динаміками.


Не пропустіть