В Україні відкривають новий автозавод

Нове підприємство буде виробляти шкіряні елементи для обшивки сидінь в автомобілях Audi, BMW та Mercedes.

Відкриття відбудеться сьогодні в селі Кожичі, Яворівського району на заводі ТзОВ “Бадер Україна”. На заході будуть присутні виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України – Мирослав Продан і Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Юрій Бровченко. Про це повідомляє Львівська обласна адміністрація.

Головним чином на підприємстві виготовляють шкіру для елементів салону і обшивки преміальних салонів моделей автомобілів Audi і BMW. Тепер відкриється окремий цех з пошиття шкіряних чохлів.

На новий напрямок виділять 132 мільйони гривень інвестицій. Наразі у цеху працюють 660 співробітників і відкриті понад 500 додаткових вакансій.

Нещодавно компанія ТзОВ “Бадер Україна” підписала договір з представництвом Mercedes. І тепер виробник буде шити автомобільні чохли для цього бренду. У списку є моделі Mercedes-Benz S-класу і Maybach.

Варто відзначити, що ТзОВ “Бадер Україна” є українською філією компанії “БАДЕР Гмбх” – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. Підприємство було відкрите в 2006 році в місті Городок, Львівської області. Зараз в їх розпорядженні три приміщення для виробництва в р. Містечко(1900 працівників) і с. Кожичі (Кожичі-1 і Кожичі-2 з 1760 працівниками).


Не пропустіть