КрАЗ показав нові військові вантажівки і спецмашини (ФОТО)

Виставка «Зброя та безпека – 2018» сьогодні стартувала в Києві. Кременчуцький автозавод – серед кращих вітчизняних і зарубіжних представників військової індустрії, які представили на ній свою техніку. У цьому році вражає масштаб виставки за кількістю учасників, а також кількістю спецвиробів на базі повнопривідної вітчизняної вантажівки КрАЗ.

Про це повідомляє прес-служба автовиробника.

Крім Кременчуцького автозаводу, який розмістив на своїй експозиції перспективний сідельний тягач КрАЗ-6510 (6х6) з компонуванням «кабіна над двигуном» і автоматичною КП і броньований автомобіль КрАЗ-Hulk типу MRA, КрАЗи різних моделей в якості бази з встановленими різними спец надбудовами експонуються на стендах провідних українських машзаводів і підприємств ОПК.

Зокрема, Укроборонпром демонструє спеціальну апаратну СА-10У на базі всюдихода КрАЗ-63221, машину начальника штабу дивізіону і автопаливозаправник АПЗ-6,5-5233 на шасі КрАЗ-5233НЕ. Чернігівський ремонтний завод представляє важкий механізований міст на шасі КрАЗ-63221 і понтонно-мостовий парк на шасі КрАЗ-255.

Шепетівський ремонтний завод показує бойову машину БМ-21 УМ на шасі КрАЗ-5401НЕ, завод «Іскра» – радіолокаційну станцію «Малахіт» і пожежна автоцистерну на КрАЗ-5401НЕ.

Вітчизняний виробник вантажної техніки різного призначення – завод «КрАЗ», розраховує на хороші результати від участі в цій виставці – перспективні знайомства і цікаві спільні проекти. Виставка триватиме до 12 жовтня, приходьте та оцініть міць і масштаби – виставки і КрАЗу.Не пропустіть