Фанати Porsche зможуть змінювати автомобілі ледь не щодня

0

Для тих, хто прагне їздити на Porsche, але не бажає купувати авто, бренд почав тестувати сервіс підписки, пише Радіо Максимум.

Нова програма Passport дозволяє за 2 тисячі доларів на місяць отримувати доступ до восьми моделей Porsche на вибір, серед яких 718 Boxster, Cayenne і Cayman S. Наразі таку можливість тестують в Атланті (США).

Крім стандартної Passport, є преміальна програма Accelerate. За 3 тисячі вона дає доступ уже до 22 моделей і модифікацій німецького бренду, серед яких є 911 Carrera S, Macan GTS і Cayenne S E-Hybrid SUV. В ціну обох програм входять податки, реєстраційний збір, страховка, кошти на утримання та догляд.

При оформленні підписки потрібно заплатити одноразовий збір у 500 доларів і пройти кредитну перевірку. Мешканцям Атланти, що підписалися на програму, доставлять їх Porsche додому вже в листопаді. Вони також зможуть запитувати зміну моделі за допомогою програми Porsche Passport. Тестування в Атланті має дати німецькому автобренду розуміння того, чи варто розвивати цей напрямок далі.

Porsche став не першим, хто запропонував машини по підписці. У вересні Volvo представив сервіс Care by Volvo. Підписка на авто шведського автовиробника коштує значно менше – від 476 до 1100 доларів на місяць. На відміну від Porsche, сервіс працює у восьми країнах: Швеції, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Італії, Норвегії, Польщі та США.


Не пропустіть