Седан на базі Kia Rio минулого покоління вийшов на глобальний ринок

Компактний седан KIA Pegas, побудований на базі KIA Rio / KIA K2 попереднього покоління, через два роки після дебюту вийшов на глобальний ринок. Тепер модель доступна відразу в трьох країнах: в Китаї, Єгипті і на Філіппінах під новою назвою KIA Soluto.

Нагадаємо, бюджетна «чотирьохдверка» дебютувала в 2017 році і з тих пір була ексклюзивною моделлю KIA, створеною тільки для китайського ринку.

За габаритами седан майже ідентичний бестселерам KIA Rio і Hyundai Solaris: 4300 мм в довжину, 1700 мм в ширину і 1460 мм у висоту при колісній базі 2570 мм. Список опцій «Пегаса» в залежності від комплектації може включати до шести подушок безпеки, ABS, EBD, кнопку запуску двигуна, люк з електроприводом, шкіряну обробку салону, камеру заднього виду і штатний мультимедійний комплекс з великим сенсорним дисплеєм.

Агрегатне оснащення з переходом на глобальний ринок не змінилося. Під капотом як і раніше знаходиться 1,4-літровий 95-сильний бензиновий мотор, а пару йому складає 5-ступінчаста “механіка” або 4-ступінчастий “автомат”.

Також відзначимо, що сьогодні KIA Pegas залишається одним із самих бюджетних автомобілів Китаю з цінником від 49 900 до 73 900 юанів.Не пропустіть