Volkswagen почав прийом замовлень на електричний хетчбек ID.3

Німецька компанія Volkswagen розпочала прийом замовлень на перший серійний електромобіль ID.3. Новинка, доступна для замовлення в 29 країнах Європи, пропонується разом з бонусами у вигляді безкоштовної річної зарядки і ексклюзивної атрибутики. Щоб придбати новинку, потрібно внести депозит 1 тис. Євро, а повна вартість машини складе близько 40 тис. Євро.

Загальний тираж першої партії електрохетча складе 30 000 примірників. Вони будуть представлені в спеціальному виданні 1st Edition, доступному в чотирьох кольорах і трьох комплектаціях.

У топовій версії ID.3 1ST Max авто отримає панорамний дах і мультимедійний комплекс з функцією доповненої реальності. Запас ходу VW ID.3 буде варіюватися від 330 до 550 кілометрів залежно від версії. Машини стартової серії 1st Edition отримають батарею середньої місткості на 420 км шляху.

Нагадаємо, публічна прем’єра серійного Volkswagen ID.3 відбудеться вже в травні. Випуск електромобілів почнеться в кінці 2019 року, а перші клієнти отримають свої машини в середині 2020 року.


Не пропустіть