У поліції не знають, як боротися з п’яними водіями

Керування у стані сп’яніння, порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть, правил пішохідних переходів, недотримання безпечної дистанції є найпоширенішими на сьогодні порушеннями, які призводять до ДТП. Про це в інтерв’ю УНІАН розповів заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

«У період свят змінюється кон’юнктура і взагалі ситуація на дорогах країни. Перш за все, у певні дні збільшується транспортний потік. Багато людей їдуть за кордон, до родичів та друзів. Відповідно, на трасах міжнародного та національного значення збільшується транспортний потік. І це має свою проблематику», – каже Білошицький.

За словами заступника начальника Департаменту патрульної поліції, під час свят збільшується кількість правопорушень певних видів, наприклад, керування у стані сп’яніння. Для прикладу, з 26 квітня по 6 травня (за такий коротенький період) було зафіксовано 3200 випадків керування у стані сп’яніння. І це тільки зареєстровано, тож можете уявити масштаби проблеми.

«Втім, я переконаний, що одного поліцейського контролю мало. І тільки підвищеної відповідальності також мало. Адже вона нині вже не є маленькою, у 2016 році підвищили, і тепер за вчинення цього правопорушення вперше – 10 200 гривень штраф та позбавлення права керування строком на один рік. Але навіть така достатньо серйозна відповідальність, як бачимо, багато кого не лякає», – підсумував Білошицький.


Не пропустіть