Де в Україні найбільше купують автомобілі: регіони-лідери

За 5 місяців поточного року українці купили понад 32 тис. нових легкових авто. Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на дані Укравтопрому.

Найбільшим регіональним ринком країни традиційно залишається місто Київ. Столичну прописку отримали 10709 авто. Лідером столичного авторинку став кросовер Renault Duster з показником 554 шт.

Номери Дніпропетровської області отримали 2340 нових легкових машин, і це другий результат в загальнонаціональному заліку. Найпопулярнішим автомобілем на Дніпропетровщині був Renault Logan – 136 шт.

На третьому місці опинилась Харківська область з результатом 2249 зареєстрованих авто. Найбільший попит в регіоні мав корейський кросовер KIA Sportage – 138 шт.

На четвертому місці Київська область, в якій з початку року зареєстровано 2209 нових легкових автомобілів. Бестселером Київщини став KIA Sportage (155 реєстрацій).

Замикає ТОП-5 найбільших регіональних ринків увійшла Одеська область, яка поповнила свій автопарк 1826 новими авто. Місцеві автомобілісти найчастіше купували KIA Sportage – 118 од.

Джерело Укравтопром

Не пропустіть