В Україні набирає обертів новий скандал щодо ремонту доріг

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував будівельні компанії ТОВ “СК Дорлідер” і ПП “Полтавабудцентр” на загальну суму 15,6 млн гривень за антиконкурентні узгоджені дії під час торгів по ремонту автодоріг.

Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Будівельні компанії” Дорлідер “і” Полтавабудцентр “порушили закон України” Про захист економічної конкуренції “. Адміністративна колегія АМКУ наклала на них штраф у розмірі 15,6 млн гривень (по 7,8 млн гривень на кожну з компаній)”, – заявив глава комітету Юрій Терентьєв.

За його словами, ТОВ “СК Дорлідер” виграло 17 тендерів на ремонт доріг в Миколаєві, де єдиним конкурентом на торгах виступало ПП “Полтавабудцентр”.

Як з’ясувало Миколаївське обласне територіальне відділення АМКУ в ході розслідування, обидві компанії використовували єдину матеріально-технічну базу, користувалися послугами одного і того ж особи для підготовки кошторисної документації, вели постійні господарські відносини, надавали фінансову допомогу один одному, наймали на роботу одних і тих же осіб, використовували один IP-адреса, а тендерні документи компаній мали спільні риси, в тому числі ідентичні помилки в тексті.


Не пропустіть