Система автофіксації порушень ПДР зафіксувала понад 70 тисяч порушень за добу

До повноформатного запуску системи автофіксації порушень ПДР на дорогах залишається зовсім небагато часу, повідомив на своїй сторінці у Facebook директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

Про це повідомляє AUTO.RIA.com.

Наразі працюють 20 камер, які розміщені на столичних дорогах. Інформація з них потрапляє до центру обробки даних, де й формуватимуться повідомлення про заочно винесені постанови порушникам. Які, простішими словами, в народі називають «листами щастя».

Перші результати роботи системи вражаючі: менш як за пів доби автоматика налічила 38 528 порушень швидкісного режиму. Тобто, потенціал лише 20 точок автофіксації — понад 70 тисяч порушень за добу!

Нагадаємо, що за планами Мінінфраструктури, загальна кількість постів автофіксації порушень першої черги – 304. І це число може збільшитись, якщо місцеві органи влади долучатимуться до розвитку системи, самостійно встановлюючи відповідне обладнання на дорогах. При кількості дорожніх фоторадарів у три сотні (та при таких же темпах) щодоби «виловлюватиметься» понад 1 мільйон порушників, а це щонайменше 225 мільйонів гривень кожні 24 години, або 82 мільярди в рік.


Не пропустіть