Імпорт авто в Україну зріс удвічі

За три квартали поточного року в Україну в режимі імпорту було ввезено 109,6 тисячі легкових автомобілів. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на “Укравтопром”.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року імпорт машин виріс на 92%, а його митна вартість становила понад 1,5 млрд доларів.

З цієї суми майже 1,2 млрд доларів було витрачено на нові автомобілі, яких було завезено 60,5 тис. шт., а 346 млн доларів на 49,1 тис. авто з пробігом.

Найбільшу кількість автомобілів в Україну було ввезено з країн ЄС – 69,6 тис.шт., що охопило більше 63% від загального обсягу імпорту легкових автомобілів за дев’ять місяців поточного року.

При цьому частка нових авто в євроімпорті була тільки 44%, решта 56% припали на автомобілі, що були в експлуатації.

Країною–лідером з постачання авто в Україну стала Німеччина, з якої ввезли 25 тис машин: 5,5 тис нових авто і 19,5 тис з пробігом.

На другому місці імпорт з Японії – 13,9 тис шт (88,5% нові).

Замикає трійку лідерів Франція, яка відправила в Україну 10 тис легковиків. Основну масу французького імпорту становили автомобілі з пробігом – 8,9 тис шт.

Нагадаємо, за січень-жовтень 2017 року обсяги митного оформлення вживаних авто на українських митницях зросли у 6 разів.


Не пропустіть