BMW назвала дату дебюту електричної версії BMW iX3

Вже не секрет, що BMW працює над повністю електричної версією X3, але тепер стало відомо, що компанія представить електричний iX3 вже на наступному тижні.

14 липня BMW представить повністю електричну версію X3, яка називається iX3. Після тривалої рекламної кампанії BMW, появи різних шпигунських фотографій і зображень, що просочилися в мережу, у iX3 все ж залишилося кілька секретів. З точки зору дизайну, BMW, природно, дотримується стилістики звичайного X3, хоча автомобіль відрізняється блакитними акцентами і закритими ґратами радіатора.

Багато що вже відомо про технічне оснащення. BMW вже оголосила, що iX3 приводиться в дію електродвигуном потужністю 286 к.с., розташованим на задній осі. Акумуляторна батарея потужністю 80 кВт*год забезпечує цей двигун енергією. При цьому iX3 буде здатний подолати 440 кілометрів в циклі випробувань WLTP на одному повному заряді батареї.

IX3 буде зібраний в Китаї, початок виробництва заплановано на найближчий час. Модель буде доступна в ряді різних країн, але поки невідомо, коли вона дійсно з’явиться на ринку. До моменту виходу BMW iX3 на ринок найближчими конкурентами кросовера стануть Tesla Model Y, Volvo XC40 P8 Recharge, а також майбутній Mercedes EQB і GLC. Крім того, не за горами і серійна версія концепту Audi Q4 Sportback e-tron.


Не пропустіть