Дочекалися: запорізький виробник авто презентував новий автобус

В рамках “Дня відкритих дверей” Запорізький автомобілебудівний завод презентував нову модель приміського автобуса ЗАЗ А08, який дозволяє комфортно перевозити 28 пасажирів. Модель стала логічним продовженням автобуса малого класу ЗАЗ А07 і автобуса середнього класу ЗАЗ А10. Про це повідомляє сайт автомобільних новин Autonews.ua.

Відзначається, що новий автобус побудований на базі шасі Asia Star, а конструкція кузова була розроблена українським автовиробником.

Автобус ЗАЗ А08 оснастили турбодизельним двигуном Weichaiа китайського виробника, який відповідає екологічному стандарту Євро-5, об’ємом 3 л, потужністю 103/3000 кВт/об/хв і обертовим моментом 400 Нм.

Двигун агрегатується п’ятиступінчастою коробкою передач.

Крім того, пасажирський транспорт отримав кермо з гідропідсилювачем, двоконтурну пневматичну гальмівну систему від німецького та американського виробників Knorr-Bremse/Wabco, а також ABS і ESP.

В обробці салону виробник використовував спеціальні антивандальні матеріали.

ЗАЗ встановив автономний обігрівач в якості стандартного обладнання, а кондиціонером автобус обладнується опціонально.

Колісна база з напівеліптичними ресорами і стабілізаторами поперечної стійкості і амортизаторами забезпечують належний рівень комфорту пасажирам, а водієві дозволяє не хвилюватися за якість дорожнього покриття на трасі.

Слід відзначити, що завдяки своїм габаритам 7760/2430/2990 (Д/Ш/В), загальна місткість салону становить 43 пасажира.


Не пропустіть