На українських дорогах помічені цікаві військові вантажівки (ФОТО)

0

Сьогодні для української армії активно закуповують різні військові вантажівки. На цьому терені досяг успіху Мінський автозавод, який поставив нам вже чимало машин кольору хакі. Днями в Києві була сфотографована незвичайна вантажівка в камуфляжі з системою крюкового захоплення типу Мультиліфт.

Виявилося це тривісне шасі MAЗ-6312С5 (6х4), обладнане спальною кабіною і має вантажопідйомність 20 т. В нашому випадку на ньому було встановлено систему крюкового захоплення відомого виробника HIAB, пише ММР.

Якщо точніше, то це модель Multilift XP22S, яка має вантажопідйомність до 22 т і при цьому відрізняється невеликою власною вагою (2290 – 2470 кг). Даний мультиліфт також характеризується невеликим кутом підйому, що при роботі зі змінними кузовами забезпечує малий радіус дії.

Відзначимо, що військові вантажівки МАЗ з системою HIAB Multilift були засвічені на військовому параді в Києві, в серпні 2017 року. Це були повнопривідні машини МАЗ-Богдан-6317 (6х6), які київське НПП «Практика» укомплектувало бронекабінами.

Нові військові вантажівки МАЗ – хороші машини, проте наші рідні КрАЗи по ряду параметрів навіть перевершують білорусів. Більш того, зовсім недавно Кременчуцький автозавод показав схоже тривісне шасі КрАЗ-6511Н4 (6х4) з системою крюкового захоплення Palfinher для комунального господарства. Такі ж машини підійшли б і для військових потреб.


Не пропустіть