Для українських розвідників розробили новий автомобіль (ВІДЕО)

На виставці «Зброя та безпека 2017» в Києві на стенді компанії «Техімпекс» можна побачити цікавий легкий тактичний автомобіль – ЛТА. Це фактично баггі, яке можна використовуватися для різних цілей, в тому числі – військових, пише Твоя МАШИНА з посиланням на Автоцентр.

Новинка може бути використана в ролі дозорно-розвідувального автомобіля, машини вогневої підтримки підрозділів, для доставки боєприпасів, для патрулювання, перевезення поранених або в якості командно-штабного авто.

ЛТА оснащується легким кузовом і має масу 1270 кг. При цьому машина укомплектована 2,0-літровим турбодизелем потужністю 240 к.с. та може розвивати швидкість до 130 км/год.

Привід – на задні колеса. Запас ходу – до 570 км. ЛТА може долати підйоми та узгір’я крутизною 45 градусів. Радіус розвороту складає 8,7 м. У комплектацію входить лебідка з тяговим зусиллям 2,5 т. Машина оснащена радіостанцією Motorolla 460.

Що стосується озброєння, то на ЛТА можуть встановлюватися 12,7-мм кулемет або кулемет калібром 7,62 мм, а також автоматичні гранатомети.

 Не пропустіть