Українська вчителька перетворила горбатий «Запорожець» в цукерку

0

Уперше «Запорожця» вчителька побачила на змаганнях

Учителька із Чернівців їздить на горбатому «Запорожці». За словам 35-річної Тетяни Сінгаєвської, вона придбала автівку за тисячу гривень.

Вчителька зазначила, що вперше побачила «горбатого» на автоперегонах.  Жінці одразу сподобалось невеличке авто і вона вирішили прикупити й собі щось подібне.

«Перший “Запорожець”, який придбала, був дуже старий – купа металобрухту. Не сподівалася, що він колись поїде. Але зробила його і деякий час їздила. А це вже другий “Запорожець” 1968 року випуску. Купила його на Сторожинеччині в дідуся – валявся в нього на подвір’ї. Заплатила тисячу гривень», – розповідає Тетяна.

Втім, аби довести автівку до ладу, учительці знадобилось тисячі гривень. Щоб автомобіль мав гарний вигляд, жінка придбала дорогу фарбу і чимало деталей.

Після місяців копіткої праці авто перетворилось на справжню «цукерку». Кермо «Запорожець» запозичив від «Жигулів», шини – від «Москвича», сидіння – від японської моделі. Також авто отримало новий двигун та ліхтарі, а також встановили люк.

«Це жіноча машина для душі. Легка, комфортна, малогабаритна, з високим підйомом. Ми з нею – єдине ціле. Відчуваю її, ніби живу істоту», – ділиться враженнями чернівчанка.


Не пропустіть