5 найдивовижніших знахідок в гаражі, які дійсно шокують

0

Чого тільки не знаходять люди в такому місці, як гараж. Важко повірити, але в деяких випадках, таке звичайне і здавалося б нічим не примітне приміщення, може виявитися справжньою скарбницею. Саме про такі приклади сьогодні і піде мова. Приємного перегляду і не забудьте перевірити свій гараж, коли буде час!

1. Бункер штраф-стоянка

Підземна стоянка в Неаполі стала скарбом.
Підземна стоянка в Неаполі стала скарбом.

В Італії, в центрі Неаполя можна відшукати дивовижний бункер-стоянку. Це незвичайна штрафна стоянка глибоко під землею. Від поверхні стоять там автомобілі відокремлює майже 40 метрів. Сам комплекс являє собою досить велику і широко розгалужену мережу тунелів. Там можна знайти величезну кількість автомобілів і мотоциклів, випущених в 40-50-і роки XX століття. Свого часу комплекс закрили і забули про його існування майже на 60 років. Самі тунелі були побудовані ще в 1853 році, Королем обох Сицилій Фердинандом II бурбонська, який був досить непопулярним монархом і дуже боявся революції.

2. Колекція на руїнах

Раритетні авто на французькій фермі.
Раритетні авто на французькій фермі.

На заході Франції в гаражі, на старій покинутій фермі була знайдена розкішна колекція раритетних (і не тільки) автомобілів, загальною вартістю 18.5 млн американських доларів. Там були зібрані найрізноманітніші машини і всі вони перебували під купами макулатури і щільним шаром пилу. Колекція простояла в забутті майже півстоліття.

3. Техаський скарб

Старовинні автомобілі в техаському сараї.
Старовинні автомобілі в техаському сараї.

Один техаський везунчик купив собі нікому не потрібну ферму і знайшов в старому запиленому сараї справжній автомобільний скарб! Там було відразу п’ять раритетних ретроавтомобілів, вартість яких експертами була оцінена в 700 тисяч доларів. Скарб складається з трьох Cadillac 1932 року випуску, а також двох моделей від вже не існуючих в США виробників. Всі машини були випущені до 40-х років минулого століття. У п’ятірці виявився і один з перших електромобілів в історії людства.

4. Португальська садиба

Одна машина зі скарбу коштувала дорожче самої садиби.
Одна машина зі скарбу коштувала дорожче самої садиби.

Один бізнесмен купив в Португалії нікому не потрібну віллу. Придбав він її фактично за безцінь. Коли щасливий покупець став оглядати свої володіння, його щастя зросло в сотню разів. У невеликому лісі, прямо на ділянці, він знайшов підземний гараж, а в ньому десятки самих різних автомобілів, різних епох і виробників. Коли експерти перевірили знахідку, виявилося, що колекція воістину безцінна, тому що серед виявлених машин дуже багато унікальних екземплярів, що випускалися в XX столітті обмеженим тиражем.

5. Нью-Гемпширська знахідка

Три розкішних суперкара в одному закинутому сараї.
Три розкішних суперкара в одному закинутому сараї.

У місті Нью-Гемпшир, який в штаті Техас, кілька років тому в старому ангарі була знайдена автомобільна колекція, що складається з трьох автомобілів. Всі три – спорткари з невеликим пробігом і в дуже хорошому стані. У деяких з них, пожартували експерти, стан було краще, ніж у тих, що стоять в окремих колекціях. Простояли машини без діла і господаря близько 40 років.


Не пропустіть