У Мережі з’явилися перші рендери Peugeot 508 2018 модельного року

0

Технічні особливості новинки поки що невідомі

Незалежні італійські дизайнери з OmniAuto опублікували перші рендерні зображення автомобіля Peugeot 508, що належить до 2018-го модельного року. Основою стали шпигунські фотографії  концепта.

Французькі інженери переосмислили останню генерацію автомобілів Peugeot 508 і Citroen C5, яким не вдалося нав’язати гідну конкуренцію автомобілям німецьких виробників. Тому Peugeot 508 2018 обіцяє бути стильним, але його динамічні характеристики поки не відомі.

У Citroen зайняті розробкою концепту Cxperience, тоді як Peugeot сконцентрували зусилля на відновленні седана 508. Якщо взяти до уваги домисли італійських дизайнерів, то Peugeot 508 буде розроблений на основі концепту Peugeot Exalt, який представили ще три роки тому, і свіжого концепту Peugeot Instinct.

Зрозуміло, серійна версія суттєво відрізняється від концептів. Тут і екстер’єр нової моделі, і інтер’єр салону. По частині останнього дизайнери просять звернути особливу увагу на кросовери французького бренду 3008 і 5008, багато деталей салону яких будуть відтворені до дрібниць.


Не пропустіть