Mitsubishi розкрила подробиці про спадкоємця Lancer Evolution

У концепт-карі використовується система повного приводу з трьома електродвигунами.

Компанія Mitsubishi Motors розкрила подробиці про концептуальний електричний кросовер e-Evolution, який може зайняти в лінійці марки місце Lancer Evolution. Публічний дебют авто відбудеться в кінці жовтня на виставці в Токіо.

Новинку оснастять трьома електромоторами і персональним помічником на базі штучного інтелекту. У концепт-карі використовується система повного приводу. Один мотор встановлений на передній осі, два інших перебувають ззаду і з’єднані між собою блоком активного заднього міжколісного диференціала (AYC) з електронним управлінням. «Харчуються» агрегати від блоку батарей, ємність якого виробник поки не називає.

«Мізками» e-Evolution стане система штучного інтелекту, персональний помічник, який координує дії водія і змінює роботу електронних систем в залежності від дорожньої ситуації. Крім цього, у нього є функція навчання: система оцінює навички водія та пропонує свою програму тренувань, подаючи рекомендації по водінню голосом або за допомогою повідомлень на панелі приладів.

Персональний помічник може спілкуватися з водієм: для цього використовуються розробки в області розпізнання голосу і технології обробки природної мови. Також голосом можна управляти освітленням, клімат-контролем і двірниками.


Не пропустіть