Isuzu представила в Токіо незвичайну вантажівку

Японська компанія Isuzu в рамках міжнародного автосалону в Токіо представила незвичайну компактну вантажівку, яка отримала назву Isuzu FD-SI Concept. Новинка отримала досить нестандартну форму, а також набір незвичайних опцій для водія, передає Твоя МАШИНА.

Новий Isuzu FD-SI Concept, який дебютував на автосалоні в Токіо, отримав незвичайну квадратну форму кузова, через що гості виставки порівняли модель з компактним трамваєм. Розробники відзначили, що модель в плані технічних характеристик нічим не поступається сучасним вантажівкам, однак концепція орієнтована на роботу у великих містах – за словами представників Isuzu, саме так виглядатимуть автомобілі служб доставки в майбутньому.

Крім цього, новий Isuzu FD-SI Concept здатний здивувати не лише нестандартним підходом до перевезення вантажів, але й високим рівнем комфорту для водія. Незважаючи на те, що концепція є повністю автономною, Isuzu FD-SI Concept має місце для водія, який виступає супровідником вантажів і одночасно з цим стежить за безпекою.

Вантажівка оснащена двома камерами заднього виду, зображення з яких подається на дисплей водія. Розробники не розкрили технічні характеристики нового Isuzu FD-SI Concept, проте експерти впевнені, що модель оснащена повністю електричним мотором.


Не пропустіть