Український автомобільний ресурс

5 фантастичних вантажівок і автобусів, які з’являться на дорогах зовсім скоро

0

Кілька десятиліть тому ніхто і уявити не міг, що на початку XXI століття, люди дійсно зможуть створити автомобіль на водні, систему автомобільного автопілота і поїзд, що їздить по вакуумній трубі майже з космічною швидкістю. Сказано це до того, що прогрес штука дуже не передбачувана і часто – несподівана. Ось і зараз мова піде про декілька вантажівках і автобусах, які, швидше за все, вже визначили майбутнє.

1. Iveco Z Truck

Найбільш очікуваний вантажівка.
Найбільш очікуваний вантажівка.

Компанія Iveco показала свій новий, поки концептуальний магістральний вантажівка на 66 конференції спеціального транспорту, що традиційно проходить в Ганновері. В першу чергу, цей магістральний тягач привертає погляд людини своїми неймовірно сміливими формами кузова. В салоні машини немає жодної кнопки, замість звичної приладової панелі – інформаційний центр на великому екрані. Роль панорамного дзеркала заднього виду на себе також взяв великий екран.

Чи не салон, а квартира.
Чи не салон, а квартира.

Кермо машини і зовсім схожий на авіаційний штурвал! Машина буквально напхана передовими технологіями, 29 з яких вже захищають патенти. Очікується, що цей неймовірний вантажівка буде працювати виключно на біо метані. Розрахунковий запас ходу перевищує показник в 2 тисячі кілометрів, а двигун дає 400 к.с і 2000 Нм крутного моменту, що працює в зв’язці з 16-ступінчастою роботизованою коробкою передач. У машини також є система, яка перетворює вихлопні гази в корисну теплову енергію.

2. Mercedes-Benz Future Bus

Розкішний автобус.
Розкішний автобус.

Концептуальний автобус, створений на базі популярної діючої моделі Citaro. Салон і кузов транспортного засобу абсолютно індивідуальні і не схожі навіть на найрозкішніші сучасні моделі громадського транспорту. Похвалитися місткістю транспорт, на жаль, не може, зате він дійсно неймовірно зручний і комфортний. Позиціонується концепт, як автобус майбутнього, а тому в ньому був зібраний повний набір розважальних інформаційних технологій. У салоні є кілька величезних моніторів, а також порти для підключення і зарядки мобільних пристроїв пасажирів.

Навіть зарядка для телефону є.
Навіть зарядка для телефону є.

3. Freightliner Inspiration Truck

Вже пройшов випробування.
Вже пройшов випробування.

Даний концепт був створений на базі однієї неймовірно популярною серійної моделі. Машина зберегла майже всю технічну начинку свого прабатька, зате отримала новий, сучасний і неймовірно стильний дизайн. Стосується це як кузова вантажівки, так і його салону. Куди важливіше те, що автомобіль отримав нову систему автономного водіння. Автомобіль є живим доказом того, що в майбутньому далекобійники можуть перетворитися з водіїв в операторів-логістів.

Можна газету почитати.
Можна газету почитати.

На сьогоднішній день система інтелектуального керування автомобілем не замінює водія, її не можна використовувати в місті, вона також не вміє обганяти і міняти ряд на дорозі. Однак уже в нинішньому вигляді автопілот може розвантажити водія в самих монотонних режимах роботи.

4. Transit Elevated Bus

Китайці як завжди попереду планети всієї.
Китайці як завжди попереду планети всієї.

Не так давно в Піднебесній був показаний унікальний рейковий автобус, здатний рухатися над автомобільною дорогою. Головною особливістю цього виду транспорту стало те, що під ним можуть спокійно проїжджати машини поменше. Передбачається, що такий транспорт вирішить відразу кілька фундаментальних проблем мегаполісів. По-перше, громадський транспорт перестане «брати участь» у пробках і заторах на дорогах. По-друге, такий транспорт дозволить перевозити дуже багато пасажирів, без будь-яких проблем і без порушення графіка руху громадського транспорту. Є у TEB і багато інших достоїнств, які в першу чергу оцінять пасажири. Серед них, наприклад, високий рівень комфорту і абсолютна шумоізоляція салону.

5. Mercedes-Benz Future Truck 2025

Відмінна якість.
Відмінна якість.

Інший яскравий представник вантажівок майбутнього, що просуває в маси автовиробників ідею автономного управління. В першу чергу прототип дає уявлення про зовнішню складову вантажівок майбутнього. Відмінною рисою оформлення кабіни, стало приміщення великого числа світлодіодних ліхтарів в передній частині.

Можна навіть не дивитися на дорогу.
Можна навіть не дивитися на дорогу.

Не пропустіть