BMW презентував футуристичний скутер майбутнього з нульовим рівнем викидів

0
Кілька днів тому на італійському конкурсі елегантності Concorso d’Eleganza Villa d’Este мотоциклетне підрозділ BMW Motorrad показало свій новий концепт: повністю електричний двоколісний міської скутер з нульовим рівнем викидів.

Байк «Concept Link» являє собою суміш мотоцикла і скутера і покликаний показати те, яким компанія бачить індивідуальний транспорт для міста в майбутньому. У попередні роки виробники вже неодноразово представляли концепти мотоциклів, які досить швидко ставали реальністю, тому варто сподіватися, що Concept Link теж побачить світ.

Байк «Concept Link» - це стрімкий стрибок з ватману на конвеєр.

Зовні мотоцикл відрізняється максимально спрощеними лініями і елегантною двокольорового забарвленням. Бічні панелі не повністю закриті, тому можна побачити частину його двигуна, зокрема – блок приводу, ребра охолодження і амортизаційні стійки. Причому, це зроблено не тільки для краси, інженери BMW говорять, що подібний дизайн допомагає поліпшити аеродинаміку.

Байк «Concept Link» - це нульовий рівень викидів.

Також можна виділити повністю сенсорну панель управління (причому, звичайних приладів немає, замість них встановлено спеціальний проектор, який висвічує на вітровому щитку швидкість, інформацію GPS і рівень заряду акумулятора), регульоване сидіння і прихований відсік для багажу, який легко можна відкрити навіть на ходу однією рукою.

«Байк Concept Link» - це елегантно і зручно.

Двигун Concept Link харчується від великих плоских батарей, які розміщені в самому низу конструкції мотоцикла. Це дозволило BMW не тільки знизити центр ваги, але і надати концепту особливий, помітний здалеку зовнішній вигляд. Завдяки подібній формі байка, як стверджують представники BMW, Concept Link ідеально підходить для їзди по місту.

«Байк Concept Link» - це одночасно мотоцикл і засіб зв'язку.
«Байк Concept Link» – це одночасно мотоцикл і засіб зв’язку.

Назва Link концепт отримав не просто так – це нібито має на увазі те, що він пов’язує цифровий та аналоговий світ, оскільки «одночасно є мотоциклом і пристроєм для зв’язку». Йдеться про те, що Link бути підключений до інтернету і синхронізуватися з органайзером. Далі він вміє синхронізувати маршрути з електронним календарем і планувати їх наперед, вибираючи найменш завантажений маршрут до мети призначення.


Не пропустіть