Хардкорний BMW M2 CS отримає двигун від BMW M4

0

Прийом замовлень на хардкорну новинку стартує в січні 2018 року

Провідні європейські тюнінг-ательє вже не раз представляли компактне купе BMW M2 у власній обробці, проте баварські розробники вирішили випустити схожу заводську модель.

Згідно з даними американського автомобільного видання motor1, баварський бренд BMW планує запустити продажу екстремального BMW M2 CS в Європі вже на початку наступного року. Відзначається, що модель стане бажаним автомобілем для колекціонерів, адже тираж складе всього 1000 одиниць.

Крім цього, стало відомо про те, що новий BMW M2 CS отримає два унікальних кольори кузова – Silver Hockenheim і Sunset Orange, які зарезервовані для найпродуктивніших моделей компанії.

У салоні BMW M2 CS з’являться спортивні сидіння, оздоблені високоякісною чорною шкірою. Також клієнтам запропонують вибір між звичайною і перфорованою шкірою.

Очікується, що новий BMW M2 CS оснастять 400-сильним бензиновим двигуном, тоді як стандартна версія може розраховувати лише на 362 «конячки». Очікується, що вартість BMW M2 CS перевищить позначку в 65 000 євро.


Не пропустіть