Mercedes-Benz випустить водневу версію GLC

0

Виробництво кросовера стартує на початку 2018 року

Компанія Mercedes-Benz побудувала модифікацію позашляховика GLC, який працюватиме на водні та кисні. Кросовер стане на конвеєр після офіційного дебюту у Франкфурті.

Перший в історії Mercedes-Benz серійний водневий автомобіль буде представлений на виставці у Франкфурті – такий анонс зробив виробник. Втім, поки до роздумів пропонуються лише зображення тестових прототипів в процесі випробувань, а також деякі деталі цих самих випробувань.

Наприклад, офіційно заявлено, що на тестах прототипи GLC F-Cell використали 200 тонн водню, викинувши в атмосферу 1 800 тонн водяної пари. В цілому ж з моменту початку розробки водневий транспорт Mercedes-Benz в тій або іншій якості проїхав близько 17 млн ​​тестових кілометрів.

Силова установка для позашляховика розроблена підприємством AFCC в Канаді, яке засноване Mercedes-Benz разом з концерном Ford. Відомостей про силову установку поки немає: відомо лише, що запас ходу кросовера складе близько 500 км, 50 з яких він буде здатний проїхати на електриці, що міститься в батареї.

Бортові запаси водню для паливних осередків GLC F-Cell буде зберігати в двох баках, розміщених під підлогою кросовера і обладнаних додатковим захистом

 


Не пропустіть