Audi презентувала автомобіль без керма і педалей (ВІДЕО)

0

Модель оснащується повністю безпілотними технологіями п’ятого рівня

Німецький бренд Audi в рамках міжнародного мотор-шоу у Франкфурті представив новий концептуальний автомобіль Audi Aicon, який, за словами розробників, демонструє основні риси автомобілів майбутнього.

Представники компанії Audi повідомили, що в новому Audi Aicon водії перетворяться в пасажирів – в салоні моделі немає жодних елементів управління. Концепт являє собою безпілотний автомобіль п’ятого рівня. А це означає, що власники таких моделей зможуть повністю відволіктися від кермування – подивитися телевізор або навіть провести ділову зустріч.

Варто відзначити, що новий Audi Aicon є досить габаритним автомобілем, адже колісна база новинки майже на 15 см довша, аніж у флагманського Audi A8 нового покоління. Сидіння автомобіля схожі на домашні крісла, що, на думку розробників, має зробити салон затишним і зручним.

Audi Aicon отримав цілий ряд новітніх технологій – управління елементами інтер’єру здійснюється за допомогою сенсорних дисплеїв, а лобове скло може перетворитися на величезний проекційний дисплей.

Швидше за все новинка отримає  чотири електромотори загальною потужністю в 350 кінських сил, а запас ходу складе близько 800 кілометрів.


Не пропустіть