Toyota розпочала продаж нового RAV4 Adventure

0

Новинку почали продавати на американському ринку

Японська автокомпанія Toyota вивела на ринок особливу ​​версію свого кросовера RAV4 Adventure.

Новий автомобіль Toyota RAV4 Adventure доступний для попереднього замовлення на території США. Його вартість у базовій комплектації складає 28 595 доларів, а за версію з повним приводом доведеться заплатити 29 395 доларів. Кросовер в спецверсії Adventure відрізняється від стандартної моделі переналаштованою підвіскою, збільшеним до 170 мм дорожнім просвітом, більш потужним радіатором і системою TSC, яка стежить за розгойдуванням причепа.

Також новинка отримала систему допомоги при старті вгору (HAC) і пакет безпеки Toyota Safety Sense P, який поєднує в собі систему попередження зіткнень з функцією розпізнавання пішоходів, динамічний круїз-контроль, автоматичний дальнє світло, а також систему контролю смуги руху з функцією допомоги в керуванні.

Зовні кросовер Toyota RAV4 Adventure вирізняється чорним пластиковим обвісом в нижній частині кузова, захистом днища, тонованими вікнами, 18-дюймовими дисками, а також рейлінгами і корпусами зовнішніх дзеркал, пофарбованими в чорний колір. У салоні також є відмінності. Тут з’явилися нові килимки, накладки на пороги, свіжа оббивка і 120-вольта розетка в багажнику.


Не пропустіть