Офіційно: Audi представила новий універсал RS4 Avant

0

Автомобіль оснащується фірмовою системою повного приводу Audi Quattro

Підрозділ Audi Sport в рамках автосалону у Франкфурті, який стартував сьогодні, представив публіці новий «заряджений» універсал Audi RS4 Avant. Новинка отримала 450-сильний бензиновий V6 і класичний синій колір кузова Nogaro.

Судячи з першими «живим» фото нового Audi RS4 Avant 2018 модельного року, новинка отримала стильний і виразний дизайн кузова, який має агресивні вентиляційні отвори на передній частині, а також овальні патрубки вихлопної системи. Крім цього, модель отримала компактний спойлер на задніх дверях.

Представники компанії Audi відзначили, що дизайн нового Audi RS4 Avant є даниною поваги першому поколінню автомобіля, яке було представлено публічно в 1999 році і мало аналогічний колір кузова Nogaro.

Під капотом новинки встановили 2,9-літровий бензиновий V6 з турбонаддувом, який «перекочував» з Audi RS5 Coupe. Двигун здатний генерувати 450 кінських сил при максимальному моменті в 600 Нм, що на 170 Нм більше, ніж у попередника.

Що стосується динамічних характеристик, то Audi RS4 Avant 2018 здатний розігнатися до перших 100 км/год усього за 4,1 секунди, а максимальна швидкість складає 250 км/год.


Не пропустіть