Porsche представила у Франкфурті новий 911 GT3 Touring Package

0

Незабаром новинка з’явиться на ринку

Автокомпанія Porsche офіційно представила нову версію спорткара 911 GT3 Touring Package. Презентація автомобіля відбулася в рамках автосалону у Франкфурті.

У компанії новинку Porsche 911 GT3 Touring Package називають “полегшеною модифікацією моделі в стандартному виконанні”. Машина втратила великий задній спойлер і отримала менш габаритний аеродинамічний обвіс. Розробники відзначають, що ця версія популярного спорткупе розроблена спеціально для тих, кому важливий стриманий зовнішній дизайн і класичний стиль водіння. Саме тому Porsche 911 GT3 Touring Package отримав механічну коробку передач.

Задньопривідний спорткар приводиться в рух за допомогою 4-літрового двигуна, запозиченого у гоночних 911 RSR і 911 GT3 Cup. Його потужність становить 500 “конячок” при 460 Нм. У парі з двигуном функціонує 6-швидкісна механічна коробка передач. На розгін до “першої сотні” спорткар витрачає 3,9 секунди, а його максимальна швидкість складає 315 км/год.

Автомобіль оснащений заднім диференціалом підвищеного тертя, повнокерованим шасі, системою автоматичного перерозподілу крутного моменту PTV, новими карбоново-керамічними гальмами і 20-дюймовими колесами. Додатково доступний пакет Clubsport, який передбачає каркас безпеки і шеститочковий ремінь для водія.


Не пропустіть