Porsche показала найпродуктивніший кросовер Cayenne

0

Новинка отримала 550-сильний двигун

Німецька компанія Porsche презентувала в рамках Франкфуртського автосалону третю генерацію кроссовера Porsche Cayenne у виконанні Turbo.

Новинка стала першим у світі кросовером, який отримав активну аеродинаміку. Спойлер, розташований на даху оптимізує економію палива або підвищує притискну силу на задній осі, а в позиції Airbrake знижує гальмівний шлях при високій швидкості.

У зовнішньому оформленні варто відзначити дворядну світлодіодну оптику, колісні диски розміром 21 дюйм, розширені колісні арки і здвоєні патрубки вихлопної системи. Салон Porsche Cayenne Turbo примітний спортивними кріслами з підголівниками. Також в стандартному виконанні нового Porsche Cayenne з’явилася 710-ватна мультимедійна установка Bose.

Під капотом Porsche Cayenne Turbo розмістився 8-циліндровий твін-турбо двигун об’ємом 4,0 літра з віддачею 550 к.с. В дію агрегат приводиться за допомогою 8-швидкісної АКПП та системи повного приводу. У список оснащення потрапили пнемвопідвіска, амортизатори і стабілізатори поперечної стійкості.


Не пропустіть