Українці пересядуть на екологічно чистий громадський транспорт

«Богдан» сприятиме переходу України на екологічно чистий громадський транспорт. Про це заявили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».

Заміну старого рухомого складу на сучасні електробуси, тролейбуси і трамваї передбачає Національна транспортна стратегія «Drive Ukraine 2030», яку 30 травня ухвалив Кабмін.

«Настав час прискорити перехід на екологічно чистий транспорт і в Україні. В цьому можуть допомогти вітчизняні автозаводи за умови державної підтримки виробництва. Зокрема, Корпорація «Богдан» може запропонувати сучасні електробуси і тролейбуси, які відповідають європейським нормам безпеки та комфорту і були сертифіковані в ЄС», – зауважили в компанії.

Проводити оновлення рухомого складу в уряді планують поетапно і вже за 12 років увесь громадський транспорт в Україні має працювати на електротязі. У світі вже є приклад міст, які повністю відмовилися від використання громадського транспорту з двигунами внутрішнього згорання. Багатомільйонний мегаполіс Шеньчжень, що на південному сході Китаю, лише за 9 років перевів увесь рухомий склад на електроживлення і тепер жоден автобус там не забруднює навколишнє середовище шкідливими викидами.


Не пропустіть