У Porsche зробили найпотужніший 911 Turbo S

Вартість моделі не називається.

Компанія Porsche представила найпотужнішу і унікальну модифікацію купе 911 Turbo S, яка отримала назву Exclusive Edition. Від базової версії моделі новинка відрізняється, наприклад, збільшеної на 27 кінських сил потужністю двигуна.

Як і базова версія 911 Turbo S новинка оснащується 3,8-літровим шестициліндровим турбомотором. Його віддача становить 607 кінських сил і 750 Нм крутного моменту. З місця до ста кілометрів на годину 911-й Exclusive Series розганяється за 2,9 секунди, а до 200 кілометрів на годину – за 9,6 секунди. Максимальна швидкість спорткара становить 330 кілометрів на годину.

У перелік оснащення новинки входять 20-дюймові колеса з центральним кріпленням, керамічні гальма, адаптивна підвіска PASM, повнокероване шасі і пакет Sport Chrono.

Модель також отримала унікальну, золотисте забарвлення кузова, зроблену в підрозділі Porsche Exclusive Manufaktur, яке перш за іменувалося Porsche Exclusive. Акценти такого ж кольору присутні і в інтер’єрі. Наприклад, на подушках і підголівниках крісел з електрорегулюванням в 18 напрямках.

Всього буде зроблено 500 таких автомобілів. До кожного з них будуть додаватися годинник від Porsche Design, при виготовленні яких використовувалися такі матеріали, як титан і карбон. Кількість годин обмежиться числом випущених автомобілів – 500 одиниць. Крім цього, клієнтам запропонують спеціальний набір сумок, який був розроблений на честь особливої ​​серії 911 Turbo S.


Не пропустіть