Brabus представив найшвидший у світі кабріолет (ФОТО)

Новинка є найшвидшим чотиримісним кабріолетом в світі

Німецьке тюнінг-ательє Brabus, яке спеціалізується на доробках моделей від Mercedes-Benz, представило результати своєї роботи над «зарядженим» кабріолетом Mercedes-AMG S65 Cabriolet.

Варто відзначити, що в базовому виконанні новий Mercedes-AMG S65 Cabriolet 2017 модельного року має під капотом могутній двигун V12 об’ємом в 6,0 літра, потужність якого становить 621 кінську силу. Тюнери з Brabus провели фундаментальне доопрацювання двигуна, завдяки чому віддачу вдалося збільшити до 888 кінських сил, що на 267 “конячок” більше, ніж в стокової версії.

Цілком очевидно, що такого значного збільшення потужності неможливо домогтися простим перепрограмуванням двигуна. Блоки циліндрів нового Mercedes-AMG S65 Cabriolet були розточені з 6,0 до 6.3 літра, а впускні колектори були замінені на ексклюзивні, які виготовлялись під замовлення.

Крім цього, мотор Mercedes-AMG S65 Cabriolet отримав зовсім іншу систему охолодження.

Що з усіма встановленими доповненнями тюнінгований кабріолет від Brabus здатний розганятися до першої «сотні» за 3,9 секунди, а максимальна швидкість руху складає 350 кілометрів на годину.Не пропустіть