Відбулася прем’єра купе і кабріолета Mercedes-Benz S-Class 2018 (ФОТО)

0

Моделі отримали абсолютно нову моторну лінійку і сучасні опції

На початку 2017 року компанія Mercedes-Benz розсекретила седан лінійки S-Class, а сьогодні були офіційно розсекречені купе та кабріолети сімейства.

Публічна прем’єра нових купе і кабріолета Mercedes-Benz S-Class відбудеться вже через кілька днів на автосалоні у Франкфурті, проте німецькі розробники розсекретили зовнішність і технічні характеристики моделей вже сьогодні. Під капотом Mercedes-Benz S560 Coupe 2018 модельного року вмістили 4,0-літровий бітурбований двигун V8 від AMG, який здатний генерувати 463 кінські сили.

Що стосується динамічних характеристик, то нове купе здатне розігнатися до перших 100 км / год всього за 4.5 секунди, а максимальна швидкість руху складає 210 км / год. Mercedes-Benz S560 Coupe випускатиметься з безальтернативній системою повного приводу 4Matic.

У список оснащення новинок входять повністю світлодіодна задня і передня оптика, а в салоні знайшла місця особлива система Energizing Comfort, яка здатна управляти обігрівом і масажем сидінь, а також освітленням в салоні.


Не пропустіть