Оновлений Skoda Superb вивели на випробування (ФОТО)

0

Новинка схожа на седан Volkswagen Passat

Нова генерація флагманського Skoda Superb дебютувала усього рік тому, а чеський виробник вже готує чергове оновлення для моделі.

На сторінках американського автомобільного видання motor1 з’явилися свіжі шпигунські фото нового флагманського седана Skoda Superb. Примітно, що чеські розробники тестують новинку відразу в двох варіаціях. Перша з них майже не відрізняється від актуального седана, а друга отримала на даху невелику камеру – експерти впевнені, що інженери Skoda тестують деякі автономні функції.

Другий прототип – це Skoda Superb в кузові універсал, зовнішність якого приховує камуфляжна плівка на передній і задній частинах кузова. Фахівці впевнені, що даний тестовий екземпляр – це всього лиш оновлена версія актуальної моделі. Поряд з цим інсайдери повідомляють, що розробники тестують гібридний універсал, в основу якого закладено 1,4-літровий турбомотор TSI і 114-сильний електромотор.

Очікується, що публічна прем’єра рестайлінгової лінійки Skoda Superb відбудеться в кінці 2017 або ж на початку наступного.

 

 


Не пропустіть